labiola.eu

#
#
Stasiu 05.02.2021

Piłka nożna i jej zasady

Polecane: słupek nokautowy

Piłka nożna to gra znana każdemu z całego świata. Pochodzi z Azji Środkowej. W tym czasie rozprzestrzenił się poza granice Azji Mniejszej, która jest dziś podzielona na trzy części, którymi są Afganistan, Albania i Kosowo. Gra została przemianowana i nadal jest bardzo popularnym sportem wśród mieszkańców terenów podbitych przez Państwo Islamskie.

Piłka nożna opierała się na zasadach kontaktu fizycznego pomiędzy zawodnikami drużyny przeciwnej. Zasady gry były bardzo proste. Gracze dostali piłkę rękami i tylko zasady ich rąk były decydujące. Zagrożeniem pojawili się również przeciwnicy, którym polecono zamknąć piłkę, trzymać ją w dłoni i rzucać w wyznaczone miejsce. Mecz zakończył się, gdy jedna drużyna miała wszystkie piłki, a druga piłkę.

Uczestnicy gier są bardzo entuzjastycznie nastawieni do gry. Wiadomo, że jest to gra bardzo fizyczna. Zaletą piłki nożnej jest to, że była rozgrywana w tak wysokim tempie, że wyczerpały się granice wytrzymałości. Szybkie tempo gry zakończyło się chwilą ciszy. Każda drużyna oddała ostateczny salut swoim żołnierzom, grając hymn narodowy. Drużyny zgłosiły mecze do Międzynarodowego Związku Piłki Nożnej z siedzibą w Szwajcarii.

Polecane: lakiernia proszkowa

Polecane: malowanie proszkowe

Tagi: nożnej azji drużyna piłki piłka piłka ręczna na żywo piłka nożna głowami piłka ręczna mistrzostwa świata piłka ręczna ms